از اینکه فوت و فن کار خودمان را با دیگران به اشتراک می‌گذاریم هیچ نگران نیستیم، چون هر روز چیز جدیدی برای گفتن داریم

گزارش مطبوعات از کنفرانس شکست

 

دیجیاتو

"کنفراست شکست یا FailCon تا کنون در کشور های بسیاری برگزار گشته و موفق شده تا طرفداران بسیاری را به خود جلب نماید. در این کنفرانس غالبا افراد موفق از شکست هایشان می گویند و این موضوع را گوش زد می کنند که چگونه توانسته اند از تلخی های مسیر خود، پلی را برای رسیدن به موفقیت احداث نمایند."

ادامه گزارش

 

 

 

 

خبرگزاری مهر

"همایش شکست در کسب‌وکارهای فناوری اطلاعات با هدف بررسی مسیرهای موفقیت و دلایل عدم موفقیت در تاسیس استارتاپ‌های فناورانه با حضور صاحبان کسب‌وکارهای IT در تهران برگزار شد."

ادامه گزارش

 

 

 

 فراایران

"صحبت درباره شکست در بسیاری از کشورها از جمله ایران یک تابو است و اکثر افراد تمایلی به صحبت درباره تجربیات خود در این موضوع ندارند. شاید به همین خاطر است که اکثر ما راه شکست و پیروزی را از همدیگر جدا در نظر می‌گیریم و ممکن است بدون استفاده از تجربیات دیگران همان راهی را که آنها رفته‌اند و منجر به شکست‌شان شده برویم و ما نیز به بن بست برسیم. "

 

 

 

 خبرگزاری فارس

"به گزارش خبرگزاری فارس، این همایش با هدف تشویق به تلاش مجدد با تکیه بر تبادل تجربیات دیگران برگزار شد و صاحبان مشاغل نوآورانه IT تجربیات خود را در راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوین، بیان کردند. کارآفرینان، توسعه‌دهندگان و طراحان با شناخت اشتباهات خود و دیگران تغییر مسیر از اقداماتی که به موفقیت نمی‌رسند به مسیر صحیح موفقیت را تمرین کردند."

 

 

 

سخت افزار

"شکست جزء جدایی ناپذیر از زندگی شخصی و کاری ماست. ذهن همه ما بارها درگیر " تفکر درباره شکست در گذشته و ترس از شکستهای آینده" شده است. صحبت درباره شکست در بسیاری از کشورها از جمله ایران یک تابو است و اکثر افراد تمایلی به صحبت درباره تجربیات خود در این موضوع ندارند."

 

 

 

زاوانیوز

"کاس فیلیپس که بیش از هفت سال است برگزار کننده رویدادهای مرتبط با استارتاپ است و خالق FailCon است، با اشاره به نقش تفکر در مورد ایده‌ای که می‌خواهیم انجام بدهیم گفت در سمینارهای شکست بر چالش‌هایی که کارآفرینان دارند تمرکز می‌شود."

 

 

 

تماس نیوز

"طرحی را موفق دانست که در مکان و زمان مناسب به جامعه عرضه شود. وی تاکید نمود که برای رسیدن به موفقیت باید همیشه یک قدم از جامعه جلوتر باشیم و فکر و ایده نو داشته باشیم."

 

 

 

زومیت

"در این کنفرانس یاد می‌گیریم که شکست یک اتفاق عادی است و بدین معنا نیست که کارمان بیهوده بوده است. ما باید از اشتباهات گذشته خود درس بگیریم تا در آینده اتفاقی بزرگ‌تر را رقم بزنیم."

 

 

 

 ایرنا

" آموزش از طریق بازسازی شکست یکی از ارکان کارآفرینی است که این موضوع در دروس دانشگاهی ریشه یابی شده اما به طور عملی هیچ گاه در کشور مورد توجه قرار نگرفته است."